Міністерство цифрової трансформації
Чи надсилатимуть повістки через «Дію»: пояснення Мінцифри
У пресслужбі сервісу зробили заяву на тлі масових повідомлень в мережі Міністерство цифрової трансформації не розглядає і не планує впроваджувати електронні повістки в «Дії». Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву пресслужби сервісу, передає портал PromPolitInform. У
інші матеріали розділу Міністерство цифрової трансформації
Мобільні оператори заплатять 2,8 млрд грн за результатами аукціону радіочастот: ліцензії розподілили на 15 років
НКЕК провів аукціон з продажу ліцензій на радіочастотний спектр операторам Vodafone, Kyivstar та Lifecell. Оператори встановлять 1500 нових базових станцій та забезпечать швидке відновлення зв’язку на деокупованих територіях. Телеком-регулятор НКЕК провів аукціон з продажу ліцензій
Національний фонд інвестицій передано під управління Міністерства цифрової трансформації
Кабінет Міністрів передав єдиний майновий комплекс держпідприємства «Національний фонд інвестицій України» із сфери управління Фонду держмайна до сфери управління Міністерства цифрової трансформації. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у п’ятницю, 8 листопада, повідомив представник уряду у Верховній
Протягом тижня 200 іноземців подали заявки на відкриття бізнесу в Україні через платформу uResidency
Протягом тижня після запуску міжнародного цифрового продукту uResidency понад 200 іноземців подали заявки на відкриття бізнесу в Україні. Умови для е-резидентів є одними з найвигідніших у світі: отримання статусу безкоштовне, податкова ставка складає лише 5%,
Військові облігації в застосунку «Дія»: Михайло Федоров про те, на скільки українці поповнили держбюджет
З початку жовтня 2022 року українці мають можливість придбати військові облігації у застосунку «Дія». Про результати функціонування цієї опції розповів глава Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомляє портал PrоmPolitInform. Нагадаємо, що Кабінет міністрів 22 вересня
Все бачимо, все знаємо. Як проти окупантів працює «єВорог»
Завдяки створеному Мінцифри у «Дії» чатботу «єВорог», українці можуть повідомляти про переміщення техніки чи інших засобів росіян Чатбот став ефективним і додатковим до всіх інших інструментів боротьби проти росії у цій війні. Про це РБК-Україна







