На аукціоні 25 серпня Міністерство фінансів залучило до бюджету від розміщення ОВДП у гривні і доларах 894,4 млн грн в еквіваленті. Як передає портал PromPolitInform, про це у Facebook повідомляє пресслужба Мінфіну.
Відзначається, що термін обігу пропонованих держоблігацій в гривні – 3 місяці, в доларах США – 1,2 року.
Від розміщення гривневих 3-місячних паперів до держбюджету залучили 78,5 млн грн, середньозважена дохідність не змінилася і склала 7,0%.
У той же час від розміщення номінованих в доларах ОВДП залучили 30 млн доларів. Середньозважена ставка прибутковості залишилася незмінною – 3,5%.