На українців чекає масове відключення від газу

Нафта та газ 25.08.2020 / автор:
На українців чекає масове відключення від газу

З 1 січня 2021 року в Україні можуть масово відключати квартири від лічильників газу. Така норма, інформує Перший діловий, прописана в Законі «Про комерційний облік газу», передає портал PromPolitInform.

Постачальники просять внести зміни в акт і дати дозвіл на роботу без лічильників до жовтня 2021 року.

При цьому самі сім’ї, які відмовилися від лічильників, повинні будуть заплатити в три рази більше, так як вони будуть переведені на інші тарифи на споживання. Однак постачальники не будуть мати права поставляти газ тим, у кого немає пристрою. А за новими правилами блакитне паливо буде продаватися усім, хто в 2020 році письмово відмовиться від безкоштовного лічильника.

Нагадаємо, що протягом першого тижня після того, як в Україні віжкрили ринок газу, з’явилася дюжина компаній, кожна з яких готова здійснювати поставки блакитного палива населенню. Чотири з них уже продають газ українцям, ще вісім готові почати це робити найближчим часом. Представники компаній готові оприлюднити тарифи для населення.