У 2019 році, починаючи з січня і до вересня, гірничо-металургійний комплекс нашої країни використовував природного газу на один відсоток менше, ніж в січні-вересні минулого року. Про це, повідомляє Перший діловий, йдеться в довідці-інформації об’єднання підприємств «Укрметалургпром», передає портал PromPolitInform.
У довідці наводиться і фактична цифра – в 2020 році металурги України використали один мільярд тридцять дев’ять мільйонів кубометрів «блакитного палива».
Що стосується електроенергії, то її, згідно з довідкою, гірничо-металургійний комплекс спожив в поточному році 8 мільярдів 22 мільйони кіловат-годин.