Додаткових виплат для вчителів, які працюють в умовах карантину, бюджетом на 2020 рік не передбачено. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє News ua.
За повідомленням міністра освіти та науки Сергія Шкарлет, у бюджеті на 2020 рік не передбачено додаткових платежів для вчителів, незважаючи на їхню роботу в умовах карантину. Кошти, виділені з COVID-резервів спрямовано на закупівлю антисептиків для шкіл та дитячих садочків.
Натомість, до першого липня 2021 року працівники сфери освіти отримають підвищення заробітної плати на 30%, без подальшого нарахування додаткових індексацій.