Одеському припортовому заводу дозволили виробляти медичний кисень

Новини 27.11.2020 / автор:
Одеському припортовому заводу дозволили виробляти медичний кисень

Одеський припортовий завод отримав ліцензію на виробництво медичного кисню. Його будуть постачати до лікарень регіону. Про це інформує Думская.нет, передає портал PromPolitInform.

З отриманням ліцензії на виробництво медичного кисню завод за декілька днів почне його постачати до лікарень із хворими на COVID-19.

Одеська область, да словами волонтерки Катерини Ножевнікової, вже отримала 400 кисневих концентраторів, що прямують до опорних лікарень регіону.

Повідомляється, що завод вже давно виробляє кисень зі вмістом у 99,7% за кріогенним методом. Проте для постачання кисню підприєству бракувало саме ліцензії, яка наразі дозволить забезпечувати киснем понад 300 пацієнтів на добу.