На Рівненській атомній електростанції вночі відключився енергоблок №1. Про це повідомив пресцентр АЕС, інформує портал PromPolitInform.
«12 грудня 2020 року о 01:43 відбулось відключення від мережі енергоблоку №1 РАЕС (ВВЕР-440). Відключення відбулось внаслідок спрацювання автоматичного захисту по факту відключення турбін блоку», – йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що наразі причина відключення з’ясовується. Попередня класифікація події за міжнародною шкалою INES – поза шкалою.
Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.