АЭС

«Енергоатом» оприлюднив фото пошкодженого внаслідок російського удару сховища ядерного палива біля Чорнобильської АЕС

Вночі 7 червня російські війська атакували будівлю приймання контейнерів на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, що у Чорнобильській зоні відчуження. Пресслужба НАЕК «Енергоатом» опубліковала фото пошкодженої внаслідок ворожої атаки будівлі, повідомляє портал PromPolitInform. В Енергоатомі

інші матеріали розділу АЭС

РФ хотіла прибрати згадки про удари по ЧАЕС: ООН не дала це зробити

Міністерство закордонних справ України привітало ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН резолюції, яку ініціювала Україна, щодо посилення міжнародної співпраці для подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу МЗС. Інформує портал PromPolitInform. У документі підкреслюється


Дві українські АЕС після російських обстрілів працюють на зниженій потужності — МАГАТЕ

Дві українські атомні електростанції впродовж останніх 10 днів знизили потужність через обстріл електропідстанцій. Як передає Hromadske.ua, про це повідомив генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі. Інформує портал PromPolitInform. За його словами, йдеться


Запорізька АЕС знову на межі блекауту через ворожі обстріли – Міненерго

Сьогодні вчергове через ворожі обстріли відключилась одна з двох ліній електропередачі, що з’єднують тимчасово окуповану Запорізьку АЕС із об’єднаною енергосистемою України. Про це повідомляє пресслужба Міненерго, інформує портал PromPolitInform. «Сьогодні знову через ворожі обстріли Запорізька АЕС залишилася


П’ять атомних енергоблоків зменшили потужність через російську атаку

Через масовану атаку ворога 13 грудня пʼять з девʼяти блоків українських атомних електростанцій знизили потужність. Про це повдомили у МАГАТЕ, інформує портал PromPolitInform. “Сьогодні 5 з 9 діючих атомних енергоблоків України знизили потужність через поновлення атак на енергетичну


Українські АЕС майже відновили потужності, працюють вісім з девʼяти реакторів – МАГАТЕ

Три українські атомні електростанції (АЕС), що діють, відновили більшість потужностей після різкого скорочення виробництва електроенергії минулого тижня через атаки на енергосистему країни. Про це заявив гендиректор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі, інформує портал PromPolitInform. На Хмельницькій, Рівненській та Південноукраїнській АЕС наразі працює вісім із девʼяти