Обвал на шахті «Золоте», тривають пошуки гірника

Промислова безпека 28.12.2020 / автор:
Обвал на шахті «Золоте», тривають пошуки гірника

Двоє гірників шахти «Золоте» державного підприємства «Первомайськвугілля» опинилися під завалом. Про це пише Укрінформ з посиланням на повідомлення начальника відділу комунікації поліції Луганської обласі Тетяни Погукай, інформує портал PromPolitInform.

За словами Погукай, обвал стався 27 грудня о 23:40.

«До Попаснянського відділу поліції надійшло повідомлення диспетчера шахти «Золоте» ДП «Первомайськвугілля» про те, що 27.12.2020 о 23-40 стався завал у 4 південному вентиляційному ходку горизонту 600-684 м (дільниця № 4)», – йдеться в повідомленні.

Як уточнив лідер незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець, одного з гірників вдалося вивільнити. Тривають рятувально-пошукові роботи. Бійці гірничорятувальної служби вживають всіх заходів, щоб врятувати життя іншому гірнику.