Штаб ООС: бойовики п’ять разів порушували режим припинення вогню

Суспільство 07.01.2021 / автор:
Штаб ООС: бойовики п’ять разів порушували режим припинення вогню

У районі проведення операції Об’єднаних сил протягом минулої доби, 6 січня, зафіксували п’ять порушень режиму припинення вогню. Про це повідомляє штаб ООС, інформує портал PromPolitInform.

Неподалік Водяного російсько-окупаційні війська кілька разів відкривали вогонь зі 120-мм мінометів, гранатометів різних систем та великокаліберного кулемета.

Ворожа вогнева активність збройних формувань РФ спостерігалася й неподалік населеного пункту Опитне.

Там противник здійснив кілька пострілів у бік українських позицій із автоматичного станкового гранатомета, а біля Гнутового – зі стрілецької зброї.

Серед українських захисників бойових втрат немає.

Від початку поточної доби, 7 січня, спостерігалася тиша.