Кабмін не буде імпортувати енергоносії з РФ

Енергетика 19.01.2021 / автор:
Кабмін не буде імпортувати енергоносії з РФ

На 2021 рік експорт електроенергії з Російської Федерації до України не запланований. Про це повідомляє Перший діловий, інформує портал PromPolitInform.

Натомість український уряд вже планує закупівлі у сусідньої Білорусі, їхній об’єм не перевищуватиме 900 МВт. Наразі жодних законодавчих обмежень з цього приводу немає, а всі технічні можливості є у наявності.

«Сьогодні немає дискусії — ні з політичної, ні з економічної точки зору — щодо прямого імпорту російського продукту (електроенергії чи газу)», — заявив Шмигаль.

Також варто нагадати про те, що імпорт з Білорусі було призупинено у квітні 2020 року, але на початку 2021 року все було відновлено.