США запровадили санкції проти української компанії. Її звинувачують у транспортуванні венесуельської нафти

Нафта та газ 19.01.2021 / автор:
США запровадили санкції проти української компанії. Її звинувачують у транспортуванні венесуельської нафти

США запровадили санкції проти української компанії, яку звинувачують у перевезенні венесуельської нафти. Про це повідомляє Радіо Свобода, інформує портал PromPolitInform.

Міністерство фінансів США заявило, що санкції запроваджені проти одеської компанії Fides Ship Management. Також під санкції потрапили чотири кораблі, якими керує компанія: Baliar (ходить під прапором Ліберії), Balita, Domani, Freedom (усі троє ходять під камерунським прапором).

Сполучені Штати в січні 2019 року запровадили санкції проти нафтового сектору Венесуели. Це сталося після того, як США визнали Хуана Гуайдо тимчасовим головою держави, а президента Ніколаса Мадуро закликали до віставки.