Голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що компанія є постачальником газу для 9% споживачів. Про це він повідомив в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера», передає портал PromPolitInform.
«Дуже багато є чуток, що український споживач якийсь не такий і погано платить. Це все брехня. У нашому портфелі – 9% українських домогосподарств. Ми хочемо сказати, що український споживач дуже сумлінний. Рівень розрахунків близький до 100%», – зазначив голова компанії.
За його словами, клієнти «Нафтогазу» авансом сплачують до 35% вартості газу.