В Україні тарифи на комуналку в січні в середньому зросли на 6%. Найбільше доведеться платити за електроенергію – зростання склало 36,6%. При цьому за каналізацію доводиться платити на 17,3% більше, а за воду – на 10,9%. Про це йдеться в інфляційному звіті Державної служби статистики, інформує портал PromPolitInform.
«Разом з тим на 4,5% відбулося зниження цін на природний газ», – наголошується в звіті.
Треба зауважити, що йдеться про подорожчання електроенергії з 90 копійок до 1,68 грн за перші 100 кВт*год електроенергії.
Також водоканали ще в кінці минулого року розробили і затвердили перегляд своїх цін.
Відзначимо, після закінчення опалювального сезону, з 1 квітня, ціни на газ підвищаться, а Кабмін більше не буде їх контролювати. Також всіх українців без погодження переведуть на річні договори, а вартість тепла і гарячої води дозволять підвищити.