Жорсткий карантин в Києві продовжений. Як буде працювати метро

Інфраструктура 14.04.2021 / автор:
Жорсткий карантин в Києві продовжений. Як буде працювати метро

Як відомо, в Києві прийняли рішення про продовження жорсткого карантину до 30 квітня. У цей період метро продовжить роботу, але зі строгими обмеженнями. Про це повідомляє пресслужба метро, передає портал PrоmPolitInform..

«Весь громадський транспорт, і наземний, і метро – буде працювати за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень співробітників підприємств критичної інфраструктури», – йдеться в повідомленні.

При цьому інтервал руху поїздів у час пік збільшено до 2 хвилин.