Сьогодні працівники металургійного заводу «АрселорМіттал Кривий Ріг» вийшли на мітинг. Вони вимагають поліпшення умов праці та підвищення зарплати. Про це інформує «Перший Криворізький» з посиланням на представників профспілки АМКР, передає портал PrоmPolitInform..
Повідомляється, що зарплату на підприємстві останній раз підвищували 2 роки тому. Зараз середня зарплата еквівалентна 500 євро. Мітингувальники вимагають щоб її підняли до 1000 євро.
30 березня робочі АМКР виходили на акцію протесту, передали керівництву комбінату свої вимоги і дали час на роздуми до 9 квітня. Оскільки вимоги не були виконані, вони знову вийшли на мітинг.