У Києві через спеку обмежили в’їзд вантажівкам. Зняти обмеження планують до 19.00. Про це передає УНН із посиланням на МВС, повідомляє портал PrоmPolitInform.
«Сьогодні, 11 липня, з 10:30 обмежують в’їзд великовагового автотранспорту вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн, через перевищення денної температури повітря понад +28°С», – йдеться у повідомленні.
Обмеження здійснюється на всіх під’їздах до Києва. Про зняття обмежень буде повідомлено додатково (орієнтовно до 19:00), повідомили правоохоронці.