У разі зупинки транзиту російського газу по українській газотранспортній системі після запуску газопроводу «Північний потік-2» Україна може втрачати 1,5 млрд доларів на рік. Про це заявив радник глави Офісу Президента, голови наглядової ради «Укроборонпрому» Тимофій Милованов в ефірі телеканалу «Дім», повідомляє портал PrоmPolitInform.
«Зараз у нас є контракт на кілька років по транзиту газу – до 2024 року. Питання в тому, що станеться після 2024 року. Адже 2024-й – це не так далеко. І я згоден з міністром фінансів в оцінці – у нас будуть від цього втрати. 1,5 млрд доларів – це немало», – сказав Милованов.
Він також зазначив, що в порівнянні з ВВП України в залежності від курсу валют це становить близько 1%.