Кабінет міністрів відтермінував запланований на осінь 2021 року тендер на придатні для мережі 5G частоти. Як передає портал PrоmPolitInform, відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 4 серпня.
Згідно з постановою, оголошення проведення конкурсу або тендера на видачу ліцензій 5G перенесене на лютий 2022 року.
Відповідно визначення переможців тендера та видачу ліцензій перенесли на квітень 2022 року.
Як зазначається в пояснювальній записці проєкту, причиною для відтермінування тендера стала «відсутність бюджетного фінансування».