Штаб ООС: двох військовослужбовців ЗСУ поранено на Донбасі

Суспільство 01.10.2021 / автор:
Штаб ООС: двох військовослужбовців ЗСУ поранено на Донбасі

Двоє військовослужбовців ЗСУ дістали вогнепальні поранення внаслідок обстрілу з боку російських окупантів на Донбасі. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС, передає портал PrоmPolitInform.

Військовослужбовців  ушпиталили, один з них у стані середньої тяжкості, стан іншого задовільний.

Станом на 17:00, з початку доби бойовики вісім разів порушили режим припинення вогню, три з них — з використанням забороненої Мінськими домовленостями зброї.

Біля Новоолександрівки і Новозванівки терористи обстріляли позиції українських підрозділів з мінометів калібру 120 мм. Застосували міномети й при обстрілі в напрямку Авдіївки. Пошкоджено кілька будинків і прилеглу територію, ніхто з цивільного населення не постраждав.

Біля Лебединського позиції українських підрозділів обстріляли з гранатометів різних систем. Поблизу Первомайського бойовики скинули боєприпаси із застосуванням безпілотника. В районі Нью-Йорка російські найманці стріляли з великокаліберних кулеметів, застосували безпілотник і скинули боєприпаси.

У Луганській області зафіксували ворожий безпілотник, який перетнув лінію розмежування.

«На обстріли противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь, чим змусили його припинити вогневу активність», — сказано в повідомленні.

Також минулої доби в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі зафіксовано 13 порушень перемир’я з боку бойовиків. Один український захисник загинув, ще одного було поранено.