Державна митна служба констатує, що Україна за дев’ять місяців року імпортувала нафтопродуктів на 3,4% більше за аналогічний період минулого року. Про це інформує Перший діловий, повідомляє портал PrоmPolitInform.
Так, нафтопродуктів (за кодом УКТЗЕД 2710: бензини, дизельне паливо, мазут, реактивне паливо та інше) було закуплено з-за кордону 5,99 мільйона тонн. Тоді як торік було імпортовано на 200 тисяч тонн менше.
За даними Держмитслужби, нафтопродуктів закупили на 3,57 млрд доларів (на 42,7% більше, ніж за 9 місяців 2020-го).
Частка Білорусі – 41,82% (на 1,49 млрд дол.), частка Росії – 22,31% (на 795,76 млн дол.), Литви – 12,98% (на 462,9 млн дол.). На інші країни припадає 22,89% (816,6 млн дол.).
Експорт нафтопродуктів у цей період був на рівні 263,49 тисяч тонн. Це на 3,4% більше порівняно з січнем-вереснем минулого року нафтопродуктів. Експортували товару на 148,26 млн доларів (на 40,8% більше).
Раніше повідомлялося, що ціна на бензин і дизель продовжує зростати.