Мережа німецьких супермаркетів Lidl збирається в Україні конкурувати з АТБ

Новини 18.10.2021 / автор:
Мережа німецьких супермаркетів Lidl збирається в Україні конкурувати з АТБ

В Україні може з’явитися німецька міжнародна мережа супермаркетів Lidl. Про це повідомили в Lebensmittel Zeitung, передає портал PrоmPolitInform.

«Група Schwarz намагається подолати наступний великий ринок: Україну. Передбачається, що Lidl конкуруватиме з місцевим дисконтним центром ATБ, у якого вже є мережа відділень із близько 1200 магазинів», – йдеться в повідомленні.

У виданні зазначили, що компанія вже призначила керівника головного офісу Lidl Україна. Відповідний документ підписаний гендиректором Lidl Гердом Хшановські.

Lidl – німецька мережа супермаркетів, яка налічує понад 12 тисяч магазинів по всьому світі та працює у майже всіх країнах Європейського Союзу, а також у Сербії, Швейцарії, Великій Британії, Австралії та США.