Штаб ООС: двоє військовослужбовців ЗСУ підірвалися на вибуховому пристрої

Суспільство 20.12.2021 / автор:
Штаб ООС: двоє військовослужбовців ЗСУ підірвалися на вибуховому пристрої

У понеділок, 20 грудня, двоє військовослужбовців Збройних сил України підірвалися на невідомому вибуховому пристрої на Донбасі. Про це повідомляє портал PrоmPolitInform з посиланням на інформацію пресслужби штабу ООС.

«Воїнам надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – тяжкий, другого – середньої тяжкості», – йдеться в повідомленні пресслужби.

Також згідно з даними штабу ООС, від початку доби, станом на 11:00, обстрілів на Донбасі не зафіксовано.