У понеділок, 20 грудня, двоє військовослужбовців Збройних сил України підірвалися на невідомому вибуховому пристрої на Донбасі. Про це повідомляє портал PrоmPolitInform з посиланням на інформацію пресслужби штабу ООС.
«Воїнам надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – тяжкий, другого – середньої тяжкості», – йдеться в повідомленні пресслужби.
Також згідно з даними штабу ООС, від початку доби, станом на 11:00, обстрілів на Донбасі не зафіксовано.