Українська компанія «Укргазвидобування» уклала угоду з ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна» щодо закупівлі програмного забезпечення для управління виробничими процесами. Угоду, інформує Перший діловий з посиланням на повідомлення ЗМІ, підписали 31 січня, передає портал PrоmPolitInform.
Повідомляється, що йдеться про угоду на 19,66 млн доларів або 535,1 млн грн. За день мали поставити додаткові безстрокові ліцензії на софт Schlumberger Eclipse, Petrel, PIPESIM та Techlog. Термін його технічного обслуговування становить рік.
Цікаво, що відповідний договір провели без торгів через відсутність конкуренції. Аналогічну угоду компанія проводила й у грудні 2021 року. Однак тоді на кону було 5,24 млн доларів.

