У Маріуполі голод, тривають вуличні бої

Суспільство 20.03.2022 / автор:
У Маріуполі голод, тривають вуличні бої

Ситуація у Маріуполі залишається напруженою. Ворог продовжує атакувати місто та мирне населення, а також перешкоджає гуманітарним та зеленим коридорам.

Сьогодні вночі російські окупанти продовжили наступ на Донеччину. Ворог здійснив обстріли по всій лінії: Мар’їнка, Авдіївка, Торець. В Мар’їнку окупанти намагалися прорватися, місто зазнало великих ударів. Про це повідомили джерела 24 каналу в ОВА, передає портал PrоmPolitInform.

У Маріуполі почався голод, тривають вуличні бої. Люди намагаються виїхати з міста самотужки.

Агресор скинув бомби на школу, де переховувалися маже 400 людей.

Багато біженців зібралося в окупованих селищах біля Маріуполя, Мангуші та Мелекиному.

Окупанти насильно вивозять мешканців Маріуполя в Росію.

На решті території Донеччини, окрім Волновахи, ситуація контрольована.