На Луганщині повернули світло 30 тисячам абонентів

Енергетика 28.04.2022 / автор:
На Луганщині повернули світло 30 тисячам абонентів

У Луганській області енергетики перепідключили схему для відновлення електропостачання. Зі світлом вже 30 тисяч абонентів регіону. Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає портал PrоmPolitInform.

«Росіяни знеструмили всю територію Луганщини учора зранку, лишивши Кремінську підстанцію напругою 500 кВ джерела живлення. Однак наші енергетики швидко знайшли варіант перепідключення міст та сіл області. Завдяки цьому 30 тисяч сімей знов зі світлом», – написав він.

Підключаються також знеструмлені насосні станції, очікується подача води там, де це можливо.

Знеструмленими залишаються 36 населених пунктів – 24 повністю та 12 частково. Без електроенергії – 91 312 споживачів.

Без газопостачання 46 населених пунктів (113 664 абоненти) – 39 повністю та 7 частково.