Вже понад 1 тисячу танків втратили російські окупаційні війська від початку нападу на Україну
У Генеральному штабі ЗСУ 30 квітня оприлюднили інформацію про загальні бойові втрати російських збройних сил з 24 лютого по 30 квітня 2022 року. Про це повідомляє портал PrоmPolitInform з посиланням на дані Генштабу.
Так, окупант втратив:
орієнтовно 23,2 тис. військовослужбовців;
1 тис. 8 танків;
2 тис. 445 бойових броньованих машин;
436 артилерійських систем;
151 РСЗВ;
77 засобів ППО;
190 літаків;
155 гелікоптерів;
170 одиниць автомобільної техніки;
8 кораблів/катерів;
76 цистерн із пальним;
232 безпілотники;
32 одиниці спецтехніки;
4 пускові установки ОТРК/ТРК.
Як повідомили в ЗСУ, найбільших втрат противник минулої доби зазнав на Ізюмському напрямку Харківської області.