Уряд виділить близько 300 млн грн на ремонт трьох ТЕЦ у Чернігові, Охтирці та Кременчуці. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграмі.
«Під час візиту на Чернігівщину відвідали місцеву ТЕЦ, яку російські терористичні війська свідомо розбомбили у березні. Тут зруйновано 15 об’єктів. Пошкодження справді суттєві, тому Уряд виділяє додаткові 100 млн. грн., щоб провести необхідний ремонт та закупити обладнання для цієї теплоцентралі. Завдяки цим коштам мешканці Чернігова та області будуть із теплом цієї зими», — написав він.
Уряд також виділить 100 млн грн для Кременчуцької ТЕЦ та 86,5 млн грн для Охтирської ТЕЦ.
Ці кошти дозволять теплоцентралям оперативно провести ремонти та запуститися якраз до опалювального сезону.