Верховна Рада у вівторок, 6 вересня, ухвалила загалом законопроект про громадське здоров’я (№4142). Документ передбачає заборону використання азбесту в будівництві. Про це повідомила у своєму Telegram-каналі лідер партії «Слуга Народу», народний депутат Олена Шуляк, інформує портал PrоmPolitInform.
«Нарешті ми позбудемося небезпечної для здоров’я радянської будівельної спадщини та замінимо її сучасними будматеріалами, які збережуть здоров’я і будівельників, і мешканців новобудов», – написала вона.
За словами парламентаря, проект закону забороняє використання азбесту та продукцію з його змістом.