На півдні окупанти відходять. Щоб сповільнити наступ ЗСУ, знищують мости – Генштаб

війна Росії проти України 04.10.2022 / автор:
На півдні окупанти відходять. Щоб сповільнити наступ ЗСУ, знищують мости – Генштаб

На півдні України російські війська знищують мости і переправи. Про це повідомляє у фейсбук Генеральний штаб ЗСУ, інформує портал PrоmPolitInform.

«За уточненою інформацією, 3 жовтня поточного року, на півдні України підтверджено ураження Силами оборони до тридцяти обʼєктів противника. Ворог деморалізований, залишає позиції, відходить на безпечну відстань, знищує запаси боєприпасів, намагається знищити мости та переправи», – йдеться у повідомленні.

У Генштабі кажуть, що це робиться з метою уповільнення темпів наступу українських військ.