Україна провела обмін полоненими з країною-агресором та звільнила 52 людей. Про це на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Telegram повідомив очільник ОП Андрій Єрмак, інформує портал PrоmPolitInform.
«Вдалося звільнити 52-х наших людей – офіцерів, медиків, сержантів та солдат. Серед них – 12 бійців НГУ, включно з двома «Азовцями», 18 з ВМС, 8 з ДПСУ, 9 із ТРо, 3 воїнів ЗСУ та 2 цивільних. Додому повертаються захисники «Азовсталі», оборонці Маріуполя та люди, які рятували життя. Нам вдалося обміняти начальника хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, який був на «Азовсталі» і молодого військового хірурга 65-го військового мобільного шпиталю. Ми повертаємо морпіха, дружина якого нещодавно вийшла з полону та добровольця з Маріуполя із символічним прізвищем «Москва», а ще моряка з острова Зміїний», – зазначив керівник Офісу Президента України.
За словами Єрмака, також будуть вдома деякі військові, взяті в полон у Чорнобильській зоні.
Тим часом бойовики та російське Міноборони заявляють, що обмін відбувся за схемою «50 на 50».