У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Окупанти намагаються наступати під Бахмутом та Авдіївкою, обстрілюють Херсонщину – Генштаб ЗСУ

війна Росії проти України 25.11.2022 / автор:
Окупанти намагаються наступати під Бахмутом та Авдіївкою, обстрілюють Херсонщину – Генштаб ЗСУ

Російсько-окупаційні війська продовжують спроби наступати під Бахмутом та Авдіївкою, а звільнену правобережну частину Херсонської області обстрілюють із лівого берега Дніпра. Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України у зведенні 25 листопада, передає портал PrоmPolitInform.

Ворог з танків та артилерії обстріляв райони населених пунктів Верхньокам’янське, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Андріївка, Красногорівка, Бердичі, Авдіївка, Першотравневе, Невельське та Мар’їнка Донецької області.

Основні зусилля загарбників зосереджені на спробах наступати на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Активну оборону ворог веде на Куп’янському та Лиманському, а також на Новопавлівському та Запорізькому напрямках.

На Криворізькому та Херсонському напрямках окупанти не припиняють обстрілів у районах населених пунктів Зміївка, Берислав, Токарівка, Микільське, Антонівка, Чорнобаївка, Білозерка, Велетенське Херсонської області та міста Херсон.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала дев’ять ударів по районах зосередження військ противника, а також три удари по його позиціях зенітних ракетних комплексів.

Підрозділи ракетних військ та артилерії ЗСУ за добу уразили пункт управління та п’ять районів зосередження російських військ.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.