В Україну прибула нова партія Starlink. Кому передадуть термінали

Зв'язок та IT 30.12.2022 / автор:
В Україну прибула нова партія Starlink. Кому передадуть термінали

Україна отримала нову партію терміналів супутникового інтернету Starlink. Їх передадуть для підтримки медичної й енергетичної сфери, а також до «Пунктів незламності». Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що це вже третя партія Starlink, яку Україна отримала від Польщі. До кінця січня прибуде решта модулів з великої партії.

Шмигаль подякував польському уряду та прем’єру Матеушу Моравецькому за допомогу.

«Дякуємо партнерам та друзям із Польщі, які підтримують нас у боротьбі за свободу», – зазначив він.