З «Нафтогазу» звільняють чотирьох топ-менеджерів

Нафта та газ 05.01.2023 / автор:
З «Нафтогазу» звільняють чотирьох топ-менеджерів

Правління НАК «Нафтогаз України» прийняло рішення про звільнення чотирьох топ-менеджерів компанії. Про це, пише Економічна правда, повідомили джерела ЕП, передає портал PrоmPolitInform.

За даними співрозмовників ЕП, ухвалені рішення щодо звільнення:

Виконавчого директора групи «Нафтогаз» Маврікія Калугіна;

Директора зі стратегії та розвитку бізнесу групи Сергія Боєва;

Виконуючого обов’язки гендиректора «Укргазвидобування» Олександра Романюка;

В.о гендиректора «Укртрансгазу» Сергія Переломи.

Рішення, яке ухвалило правління компанії, має затвердити Кабінет Міністрів, який наразі виконує функцію Наглядової ради.