Правління НАК «Нафтогаз України» прийняло рішення про звільнення чотирьох топ-менеджерів компанії. Про це, пише Економічна правда, повідомили джерела ЕП, передає портал PrоmPolitInform.
За даними співрозмовників ЕП, ухвалені рішення щодо звільнення:
Виконавчого директора групи «Нафтогаз» Маврікія Калугіна;
Директора зі стратегії та розвитку бізнесу групи Сергія Боєва;
Виконуючого обов’язки гендиректора «Укргазвидобування» Олександра Романюка;
В.о гендиректора «Укртрансгазу» Сергія Переломи.
Рішення, яке ухвалило правління компанії, має затвердити Кабінет Міністрів, який наразі виконує функцію Наглядової ради.
