Київстар анонсував запуск нової послуги: абоненти будуть з інтернетом

Зв'язок та IT 12.02.2023 / автор:
Київстар анонсував запуск нової послуги: абоненти будуть з інтернетом

Мобільний оператор Київстар повідомив, що зараз працює над розвитком технології VoLTE, адже вона є більш масовим рішенням, але в компанії також розглядають можливість впровадження VoWiFi. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомляє «Хвиля» посилаючись на відповіді представника компанії на коментарі в соцмережі.

«VoWiFi не збираєтеся найближчим часом запровадити, тому що в деяких підвалах WiFi є, а от покриття немає», – запитав абонент.

У Київстар зазначили, що зараз для компанії є пріоритетним розвиток VoLTE, який є більш масовим рішенням.

«З огляду на ситуацію з масовими відключеннями електропостачання ми вивчаємо можливість запуску VoWiFi в майбутньому», – додав представник оператора.

Також інший абонент зазначив, що VoWiFi є вкрай важливою та необхідною послугою.

«У моєму випадку доводиться користуватися переадресацією на сип номер іншого провайдера. А VoLTE при відключенні світла це просто марна спроба дзвінка швидкості 0. І це в Києві. За межами міста зовсім погано», – зазначив українець.