Сили оборони України влаштували російській окупаційній армії тиждень «бавовни». Загалом було знищено 10 складів боєприпасів та 6 баз, контрольних пунктів і штабів загарбників. Про це повідомили у Telegram «Збройні Сили України. Війна з окупантами», інформує портал PrоmPolitInform.
Судячи з опублікованої мапи, палали локації ворога на Донеччині, Херсонщині та Запоріжжі.
Так, українські захисники знищили:
– контрольний пункт у Волноваському районі;
– базу в Маріупольському районі;
– БК і базу в Токмацькому районі на Запоріжжі;
– БК і базу в Пологах на Запоріжжі;
– 3 БК і базу в Каховському районі на Запоріжжі;
– БК у Скадовському районі на Херсонщині;
– БК у Василівському районі на Запоріжжі;
– 3 БК у Херсонському районі;
– базування окупантів у Єнакієво на Донеччині.