Від початку широкомасштабного наступу в районах ведення бойових дій українськими рембригадами відновлено понад 3000 бронемашин

Промисловість 02.04.2023 / автор:
Від початку широкомасштабного наступу в районах ведення бойових дій українськими рембригадами відновлено понад 3000 бронемашин

Від початку широкомасштабного вторгнення рф виїзні ремонтні бригади підприємств Укроборонпрому відновили в районах ведення бойових дій понад 3000 одиниць броньованої техніки, з яких понад 1500 — важких. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомляє пресслужба ДК «Укроборонпром».

«Військова техніка, яку можна відремонтувати безпосередньо у районах ведення бойових дій, має бути відновлена саме там. За нашими підрахунками, торік 90-95% усієї бронетехніки ми повернули у стрій саме на фронті», — йдеться у повідомленні.

Деяку техніку фахівцям Укроборонпрому доводиться ремонтувати по 5-6 разів, і вона досі нищить окупанта.