Китайська компанія Quzhou Nova закупила зливки мідних сплавів на заводі, що знаходиться на окупованій території України. Про це повідомляє «Економічні новини», інформує портал PrоmPolitInform.
Китайська компанія Quzhou Nova закупила злитки мідних сплавів на заводі, що знаходиться на окупованій території України. Як повідомляє haggin.az з посиланням на Reuters, вивчивши дані російської митниці, вартість купленого металу загальною вагою 3220 тонн досягає $7,4 млн.
Згідно з отриманими даними, китайці закуповували мідь з жовтня 2022 року по березень 2023 року на Дебальцевському заводі металургійного машинобудування в Донецькій області. Злитки вивозилися через порт у Новоросійськ Краснодарського краю.
У компанії Quzhou Nova, яка знаходиться в місті Цюйчжоу провінції Чжецзян, Reuters заявили, що фірма не веде жодних операцій, пов’язаних з експортом або імпортом мідних сплавів у злитках. Джерело на заводі в Дебальцевому повідомило Reuters, що на підприємстві є цех кольорової металургії, але відмовилося обговорювати тему постачання мідних сплавів до Китаю, пославшись на комерційну таємницю.
Китай не вводив жодних обмежень на торгівлю з Росією, нагадує агентство, проте США погрожували внести до чорного списку компанії з третіх країн за порушення американських санкцій. Ці санкції, запроваджені у лютому 2022 року, зокрема, забороняють експорт чи імпорт із окупованих територій Донецької та Луганської областей України. Згодом до заборони приєднався і Євросоюз.
Згідно з митною статистикою, з жовтня 2022 по лютий 2023 року Китай імпортував із Росії міді та мідних сплавів на загальну суму $852 млн.
Інші матеріали розділу Металургія
Металобрухт – стратегічна для металургії сировина, держава повинна вжити заходів для того, аби стимулювати його переробку всередині країни, і передусім забезпечити потреби власних підприємств. Експорт брухту можливий тільки у разі виникнення профіциту сировини. Про це… Продовження…
Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю, 12 травня, підписав укази про запровадження санкцій щодо 41 особи, за допомогою яких Росія зберігала контроль над металургійним комбінатом «Запоріжсталь». Як передає портал PromPolitInform, про це глава держави повідомив… Продовження…
Українські експортери брухту чорних металів у березні 2023 року, за попередніми даними, вивезли до країн Євросоюзу близько 16,4 тисячі тонн сировини, що на 8% більше порівняно з попереднім місяцем. Про це інформує UAprom.info, повідомляє портал… Продовження…
Трубні компанії України за підсумками лютого 2023 року збільшили експорт продукції на 57,4% у порівнянні із січнем 2023-го – до 32,71 тис. т. Виручка від експорту труб за місяць зросла на 47,6% м./м. – до… Продовження…
Металургійний комбінат «Запоріжсталь» вводить в експлуатацію законсервовану з початку війни доменну піч №2 (ДП-2). Як передає портал PrоmPolitInform, про це йдеться в повідомленні підприємства. «Вперше за час повномасштабного вторгнення РФ на територію України комбінат «Запоріжсталь», спільне підприємство… Продовження…
Загальна мета колективу – зміцнення позицій на світовому ринку та посилення стійкості компанії Виробник безшовних нержавіючих труб, компанія «Сентравіс» (м. Нікополь), відкрила нове виробництво в місті Ужгород. «Сентравіс» спеціалізується на інструментальних трубах для провідних світових… Продовження…