Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з привітанням на честь Великодня. Про це, пише «Слово і діло», йдеться у його відеозверненні, передає портал PrоmPolitInform.
Президент відзначив, що сьогодні українці святкують Великдень з непохитною вірою в перемогу.
«Великий народе великої країни. Наприкінці минулої зими росія принесла на нашу землю повномасштабну війну, а з нею смерть, біль та морок. Вранці 24 лютого сонце так і не зійшло, світанок так і не настав. Вранці 24 лютого почалася темна ніч і водночас почалося наше пробудження, наша боротьба. Темрява не змогла затьмарити наш дух, прагнення волі, любов до рідної землі та готовність її захищати», – сказав Зеленський.
Голова держави наголошує, що попереду в нас найважча з вершин та «ми подолаємо її, разом зустрінемо свій світанок, коли над усією нашою країною зійде сонце – це синьо-жовтий прапор».
«Сонце засяє на півдні, сонце засяє на сході, сонце засяє в Криму. Жовтогаряче сонце в мирному синьому небі, і це – світло справедливості. Христос Воскрес!», – підсумував Зеленський.