У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Бахмут цілий день атакують. ЗСУ контролюють південно-західну частину – Ганна Маляр

війна Росії проти України 18.05.2023 / автор:
Бахмут цілий день атакують. ЗСУ контролюють південно-західну частину – Ганна Маляр

Сьогодні весь день продовжувалися атаки російських окупантів у Бахмуті, Сили оборони відбили всі штурми. Завдяки обороні Бахмута ЗСУ виграють час. Про це повідомила заступник Міністра оборони Ганна Маляр, інформує портал PromPolitInform.

«Бої за Бахмут продовжуються. Противник стягнув у Бахмут більшу частину своїх резервів і значно посилив угруповання», – йдеться у повідомленні.

Маляр написала, що ворожі атаки тривали цілий день, українські бійці їх відбили та контролюють південно-західну частину міста.

Заступниця голови Міноборони розповіла, що на північному фланзі на окремих ділянках є просування Сил оборони на 500 метрів, а на південному – просунулися на кілометр.

«Військові задачі оборона Бахмута та передмістя виконує. Ми виграємо час для певних запланованих дій», – написала Маляр.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.