У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Ключові бої тривають: ЗСУ під час контрнаступу на Півдні звільнили 192 квадратних км, — Ганна Маляр

війна Росії проти України 24.07.2023 / автор:
Ключові бої тривають: ЗСУ під час контрнаступу на Півдні звільнили 192 квадратних км, — Ганна Маляр

Заступник міністра оборони зазначила, що Сили оборони продовжують просуватися на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. Ключові бої тривають в районах Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. На Південному напрямку за час контрнаступу Збройні сили України звільнили понад 192 квадратні кілометри території, тоді як на Бахмутському — близько 35 квадратних кілометрів. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час включення з Military Media Center.

Від початку контрнаступу на південному фронті ЗСУ звільнили понад 192 квадратні кілометріи, тоді як минулого тижня на цьому напрямку деокупували понад 12 квадратних кілометрів. Також Сили оборони продовжують ввести наступальні операції на декількох ділянках у бік Мелітополя та Бердянська Запорізької області.

Зі свого боку, від початку контрнаступу на Бахмутському напрямку було звільнено понад 35 квадратних кілометрів української території. Зокрема, на минулому тижні вдалося деокупувати близько чотирьох квадратних кілометрів.

Ганна Маляр додала, що нині ключові бої продовжуються в районах Кліщіївки, Андріївки, Курдюмівки Донецької області.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.