У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Уряд звільнив Сергія Крука з посади голови ДСНС

Суспільство 25.08.2023 / автор:
Уряд звільнив Сергія Крука з посади голови ДСНС

Кабінет міністрів України звільнив Сергія Крука з посади голови Державної служби з надзвичайних ситуацій, цьому передувала внутрішня перевірка в ДСНС. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, інформує портал PromPolitInform.

 “Уряд ухвалив рішення про звільнення Сергія Крука з посади голови ДСНС. Виконання обов’язків голови Державної служби з надзвичайних ситуацій покладено на заступника керівника Служби Володимира Демчука.

Внутрішня перевірка в ДСНС завершена. За її результатами будуть прийняті додаткові кадрові рішення”.

 Голова МВС додав, що Державна служба з надзвичайних ситуацій працює в штатному режимі.

Клименко не уточнив причини звільнення Крука.

Нагадаємо: На початку серпня Державне бюро розслідувань повідомило про підозру декільком посадовцям ДСНС, через дії яких, як вважають правоохоронці, 18 січня 2023 року в авіакатастрофі загинув міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та інше керівництво МВС.

Фото з відкритих джерел

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.