Уперше в атомний блок ВВЕР-440 на Рівненській АЕС завантажено паливо неросійського виробництва.
Україна здійснила історичний крок, який кардинально змінює ринок ядерного палива. Перше українське ядерне паливо, виготовлене за межами росії, було успішно завантажено в атомний блок ВВЕР-440 на Рівненській атомній електростанції. Про це повідомляє Міністерство енергетики України, інформує портал PromPolitInform.
Паливо було виготовлене компанією Westinghouse.
Завантаження українського ядерного палива на Рівненську АЕС відкриває нові перспективи для розвитку енергетичної галузі України та сприяє збереженню енергетичної незалежності країни.
