У Києві
UA | RU
Prompolitinform

49% українців переконані у довгій війні, 73% – проти поступок ворогу, – КМІС. ІНФОГРАФІКА

Статистика 23.10.2023
23_10_11 рлрдлод

Майже половина опитаних українців переконані, що Росія ще багато років може вести війну через значний запас ресурсів. Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), інформує портал PromPolitInform. В Україні порівняно з лютим поточного року з 22% до 49% побільшало тих, хто вірить, що РФ зберігає значний запас ресурсів і вона може ще багато років вести війну проти України. Водночас із 67% до 43% зменшилася частка тих, хто, навпаки, вважає, що Росія вичерпує свої ресурси й в осяжному майбутньому війна може завершитися на прийнятних для України умовах.

49% українців переконані у довгій війні, 73% - проти поступок ворогу, - КМІС 01

Як випливає з результатів дослідження, будь-яка з двох відповідей пов’язана з готовністю або неготовністю українців до територіальних поступок.

Серед тих, хто вірить у військову міць Росії, 21% виступає за те, аби віддати деякі території в обмін на мир.

Разом з цим навіть серед тих, хто вважає, що Росія має значні ресурси для тривалої війни, 73% виступають проти будь-яких територіальних компромісів.

49% українців переконані у довгій війні, 73% - проти поступок ворогу, - КМІС 02

“Значне зростання віри в “необмежені” ресурси Росії є також небезпечною тенденцією. Особливо вразливим виглядає населення півдня й сходу України, де гірші показники (які, очевидно, є наслідком близькості до лінії фронту). Водночас щонайменше на цьому етапі рівень кореляції між відповідями на досліджувані чотири наративи є досить незначним і рівень їхньої кристалізації в єдиний песимістичний “світогляд” невисокий. Крім цього, рівень трансформації песимістичних настроїв у готовність до територіальних поступок хоча і є, але також не настільки значний”, – прокоментував результати дослідження виконавчий директор КМІС Антон Грушецький. 

Фото — з відкритих джерел

Інші матеріали розділу Статистика

Генеральний штаб ЗСУ: за добу Росія «не дорахувалась» 1640 військових і понад 12 танків

Російські війська втратили близько 1 640 людей особового складу протягом попередньої доби. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України вранці 17 листопада. За оцінкою командування, армія Росії втратила загалом близько 720… Продовження…


Підприємці отримали 2,4 млрд грн кредитів за програмою «5-7-9%»

З початку 2024 року за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» підприємці отримали 19 557 кредитів на 73,2 млрд грн. За минулий тиждень у межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» підприємці отримали від уповноважених банків 511 пільгових… Продовження…


В цьому році до України імпортували найбільше товарів з Китаю – дані Державної митної служби

Упродовж січня-вересня 2024 року в Україну імпортували товарів на суму $51,2 млрд, а експортували – на $30,7 млрд. Про це повідомили у Державній митній службі, інформує портал PromPolitInform. Оподаткований імпорт склав $42,5 млрд, що становить 83% загальних обсягів… Продовження…


Промвиробництво в Україні у І півріччі зросло на 8,1% р./р.

Виробництво в металургії та випуску готових металевих виробів за період зросло на 29,8% р./р. Обсяг промислового виробництва в Україні за підсумками січня-червня 2024 року зріс на 8,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2023 року. У… Продовження…


ВВП України у другому кварталі збільшився на понад 3 відсотки – дані Держстату

За підсумками другого кварталу 2024 року реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) в Україні збільшився на 3,7% до аналогічного періоду минулого року. Про це повідомила Державна служба статистики, передає портал PromPolitInform. За оперативною оцінкою Держстату, реальний ВВП у… Продовження…


Україна почала імпорт картоплі з Європи

У вересні 2024 року Україна розпочала імпорт картоплі з Польщі та Литви через різке зростання цін на внутрішньому ринку. За даними митної статистики, з 1 по 23 вересня 2024 року в Україну вже завезли перших… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: