У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

У Кабміні вирішили залишити ціну на електроенергію для населення 2,64 гривні/кВт-год до квітня наступного року

Тарифи 27.12.2023 / автор:
У Кабміні вирішили залишити ціну на електроенергію для населення 2,64 гривні/кВт-год до квітня наступного року

Кабінет міністрів вирішив не підвищувати ціну на електроенергію для населення до квітня 2024 року. І надалі вона становитиме 2,64 грн за кВт⋅год. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у своєму Telegram-каналі, передає портал PromPolitInform.

«Сьогодні продовжуємо дію ПСО на електроенергію до кінця квітня наступного року. Як і обіцяли, для побутових споживачів ціна електрики й надалі становитиме 2,64 грн за кВт⋅год. Що дозволить не збільшувати навантаження на родинні бюджети під час опалювального сезону», – написав він.

Шмигаль додав, що завершується перший зимовий місяць, українська енергетика проходить його успішно. За його словами, вже кілька днів поспіль знижується добовий максимум споживання, генерації достатньо для забезпечення світла і тепла в оселях українців та для роботи підприємств.

інші матеріали розділу Тарифи

Українці отримують нові рахунки за електроенергію: тарифи зросли, зміни вже в платіжках

Українські домогосподарства почали отримувати платіжки за електроенергію з оновленими, вищими тарифами. Підвищення набуло чинності на початку місяця, і вже перші нарахування показують суттєве зростання сум у рахунках. Про це інформує «Перший Бізнесовий», повідомляє портал PromPolitInform.


Уряд продовжив дію чинного тарифу для побутових споживачів до 31 жовтня 2026 року

Кабінет міністрів продовжив дію тарифу на електроенергію для населення на рівні 4,32 гривні за кВт⋅год до 31 жовтня 2026 року. Про це повідомила  прем’єр-міністерка Юлія Свириденко у своєму Telegram-каналі, інформує портал PromPolitInform. “Уряд продовжив дію чинного


У Києві підвищують тарифи на паркування: що зміниться з 27 квітня

З 27 квітня у Києві запроваджують нові тарифи на паркування на майданчиках КП «Київтранспарксервіс» — вартість залежатиме від зони міста та попиту на паркомісця. Оновлення стосується всієї системи муніципального паркування і має вплинути на розподіл


Скільки насправді коштує проїзд у київському транспорті – пояснення КМДА

Скільки насправді коштує проїзд у київському метро та наземному транспорті, пояснили у КМДА. Про це пише village з посиланям на «Економічна правда», інформує портал Prompolitinform. Собівартість перевезення одного пасажира у 2025 році в київському метро


«Укрзалізниця» запускає гнучкі ціни на квитки: від чого залежатиме вартість з 25 квітня

«Укрзалізниця» запроваджує динамічне ціноутворення на квитки у преміум-сегменті — вартість проїзду у вагонах СВ (люкс) та 1 класу поїздів «Інтерсіті» змінюватиметься залежно від попиту. Продаж за новими коефіцієнтами розпочнеться з 25 квітня. Про це інформує The Page, повідомляє


«Укрпошта» і «Нова пошта» з 13 квітня підвищили тарифи для українців

Українські поштові оператори «Нова пошта» та «Укрпошта» підвищили тарифи на доставку посилок. Зокрема, відправлення до 10 кг по Україні клієнтам «Нової пошти» тепер обійдеться в 135 грн, тоді як раніше це коштувало 120 грн. Нові розцінки


усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.