У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Відбулося перше засідання промислово-оборонного комітету. Які рішення ухвалено

Промисловість 13.02.2024
засідання пок

Відбулося перше засідання промислово-оборонного комітету України. Ухвалено низку важливих рішень для синхронізації діяльності та для її кращої результативності. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, інформує портал PromPolitInform.

«Вже відбулося його перше засідання. Тут без деталей. Ми ухвалили низку важливих рішень для синхронізації нашої діяльності та для її кращої результативності», – сказав Шмигаль.

Як підкреслив прем’єр, сучасна зброя, яка вражає ворога — це ключ до майбутньої перемоги. Насамперед ідеться про розробки кластеру Defence Tech, про масштабування виробництва дронів різних категорій, РЕБ та інших потрібних фронту засобів.

«Держава здійснила справжню революцію в регулюванні створення безпілотників. Ухвалили 20 законів та підзаконних актів, і завдяки цьому масштабували виробництво у 100 разів. Прибрана бюрократія, є реальна конкуренція близько двохсот приватних компаній у сфері БпЛА», — зауважив Шмигаль.

Очільник уряду нагадав, що в цьогорічному державному бюджеті на закупівлю дронів передбачено 40 млрд грн.

Шмигаль також наголосив, що новітні розробки вже змінюють хід війни.

«Морські дрони паралізували ворожий флот на Чорному морі та гарантували безпеку водного логістичного коридору. Ударні дрони лише за пів року вразили понад 14 тисяч цілей: російську техніку, ППО, РЕБ та укріплення», — зазначив глава Уряду.

Він нагадав, що 6 лютого Президент Володимир Зеленський своїм указом доручив створити Сили безпілотних систем як окремий рід військ. Таким чином потенціал дронів у взаємодії з іншими родами військ, за словами Прем’єр-міністра, буде використаний максимально.

Крім того, величезні зрушення Україна має у виробництві боєприпасів. Так, минулого року збільшено випуск мінометних снарядів у 42 рази, артилерійських снарядів — у 2,5 раза.

«У 2024 році очікуємо на новий пік зростання. Цьому сприятиме дерегуляція, яку вже провели. Встановили чіткі алгоритми розробки та прийому в експлуатацію продукції. Це залучить до виконання оборонних замовлень ще більше українських виробників», — підкреслив Денис Шмигаль.

У пріоритеті також спільні оборонні підприємства з партнерами, в тому числі з локалізацією виробництв на території України. Над цим Україна працює, зокрема, з німецьким концерном Rheinmetall. Є домовленості з американськими, польськими, турецькими, британськими партнерами та з іншими країнами.

Інші матеріали розділу Промисловість

Володимир Зеленський: Цього місяця український ОПК виробить десять САУ «Богдана», далі – більше

Вже цього місяця наша промисловість уперше виробить десять самохідних артилерійських установок «Богдана», у травні й далі – ще більше. Про це, передає Укрінформ, глава держави повідомив у Телеграмі, інформує портал PromPolitInform. «Частка власного виробництва постійно зростає…. Продовження…


Виробників товарів оборонного призначення просять обмежити доступ до службової інформації

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості закликало виробників товарів оборонного призначення обмежити доступ до інформації, яка проходить за грифом «для службового використання». Про це повідомила пресслужба міністерства, передає портал PromPolitInform. «При підготовці листів, які містять… Продовження…


«Запоріжсталь» наростила випуск прокату на 89%

Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» у січні-березні поточного року збільшив випуск прокату на 88,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 615,3 тис. тонн з 325,7 тис. тонн. Про це інформує Open4Business, повідомляє портал PromPolitInform…. Продовження…


Ринок нових комерційних автомобілів в Україні за рік збільшився на понад 30%

Впродовж березня 2024 року на українському ринку нових комерційних автомобілів (вантажні та спеціалізовані) було реалізовано 1056 авто. Про це повідомляє Укравтопром, інформує портал PromPolitInform. Це на 3% більше, ніж у попередньому місяці. При цьому у порівнянні… Продовження…


«Метінвест» об’єднав три свої гірничо-збагачувальні комбінати

У “Метінвесті” впроваджують нову модель роботи криворізьких видобувних підприємств. Із квітня 2024 року керувати Центральним, Інгулецьким і Північним ГЗК буде єдиний адміністративно-управлінський центр. Для цього створено гірничовидобувний департамент у структурі операційної дирекції групи, повідомили на сайті компанії, інформує… Продовження…


Дістанемо до будь-якого лігва ворога. Україна розпочала виробництво ракет з дальністю понад 640 км

Україна розгорнула виробництво ракет з дальністю понад 640 кілометрів. Про це, інформує «Ми – Україна»,  розповів міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишин в інтерв’ю The Washington Post, повідомляє портал PromPolitInform. Окрім цього, наша держава почала розробляти… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: