Налетіли дрони на росію. Вночі «Вампіри», «Урагани» і «Шахеди» кошмарили декілька областей і Краснодарський край

війна Росії проти України 17.03.2024 / автор:
Налетіли дрони на росію. Вночі «Вампіри», «Урагани» і «Шахеди» кошмарили декілька областей і Краснодарський край

У ніч на 17 березня Росію, що здійснила військову агресію проти України, атакували безпілотники. Міноборони РФ відзвітувало, що ППО «перехопила та знищила» 35 БпЛА, які атакували різні регіони РФ. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє російське агентство ТАСС.

За даними Міноборони рф, БпЛА «були знищені» над територіями Московської (4), Бєлгородської (3), Калузької (2), Орловської (1), Ростовської (1), Ярославської (4), Курської (3) областей і Краснодарського краю (17)

В Підмосков’ї два безпілотники збили в міському окрузі Домодєдово і по одному в Раменському окрузі та окрузі Ступіно. Заявляється, що руйнувань і постраждалих нібито немає.

В Краснодарському краї БпЛА атакували Слов’янський НПЗ, виникла пожежа, яку вже загасили. Зазначається, що працівників евакуювали, але одна людина померла нібито через серцевий напад.

Три БпЛА начебто збили під час спроби атакувати інфраструктурні об’єкти в Кіровському районі Калузької області, ще один знищено на околиці Калуги. Жертв і руйнувань нібито немає.

В Ярославській області «відбито атаку» чотирьох БпЛА. Руйнувань і постраждалих нібито немає.