Схожі інциденти, як сьогодні у Севастополі, будуть повторюватися і надалі на обʼєктах військової інфраструктури росіян у тимчасово окупованому Криму. Про це, інформує ОСТРОВ, заявив речник Військо-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону 21 квітня, повідомляє портал PromPolitInform.
Плетенчук прокоментував вибухи у Севастополі, які пролунали зранку 21 квітня.
«Можу зазначити, що окупанти продовжують прикривати свої бойові одиниці суднами забезпечення зі складу Чорноморського флоту – це в них така тактика», – зазначив речник.
Плетенчук наголосив, що подібні «інциденти» і надалі траплятимуться на обʼєктах військової інфраструктури ворога у тимчасово окупованому Криму.
Як повідомлялося, вранці 21 квітня у тимчасово окупованому Севастополі пролунали вибухи.
