Перший в Україні. У Харкові запрацював підземний сервісний центр МВС

Новини 22.04.2024 / автор:
Перший в Україні. У Харкові запрацював підземний сервісний центр МВС

У відповідь на постійні обстріли Харкова, влада вирішила створити перший в Україні підземний сервісний центр МВС. Це рішення дозволило забезпечити безпеку як співробітників, так і відвідувачів під час повітряних тривог та обстрілів.

Про це повідомляє пресслужба МВС, інформує портал PromPolitInform.

Повідомляється, що адреса сервісного центру МВС № 6341 не змінилися – він знаходиться на вул. Шевченка, буд. 26 – але тепер він розташований у спеціально облаштованому укритті, де обладнано зони очікування та робочі місця для працівників.

В центрі є все необхідне обладнання та оргтехніка, а також встановлено телекомунікаційну мережу.

Наразі у центі працює вісім адміністраторів, які надають широкий спектр послуг, включаючи обмін та видачу водійських посвідчень, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів.

Запис на прийом у центр доступний через електронний запис або термінал, розміщений безпосередньо у приміщенні центру.

Фото – МВС