Сполучені Штати Америки ведуть переговори з країнами G7 про те, щоб надати Україні допомогу в розмірі 50 мільярдів доларів. Про таке, пише «Українські новини», інформує видання Bloomberg, повідомляє портал PromPolitInform.
Значна частина грошей буде виділена коштом надприбутків від заморожених російських активів, більшість яких перебуває у Європі.
За словами інформаторів агентства, знайомих з ситуацією, цей план обговорюється між країнами G-7.
США наполягають на досягненні угоди під час зустрічі лідерів G-7 в Італії в червні. Проте, обізнані люди зазначили, що обговорення цієї теми було складним, і підписання угоди може зайняти місяці.
